fbpx

sidemenu_home

sidemenu_noom

sidemenu_noom_station

sidemenu_cloudics_station

sidemenu_cloudics_merchant

sidemenu_cloudics_2021_est

sidemenu_cloudics_2021_calltoaction_est

sidemenu_cloudics_2022_eng

sidemenu_cloudics_2022_calltoaction_eng

Cloudics on uus ja innovatiivne haldus- ja makselahendus.

Cloudics: homsed makselahendused juba täna

Cloudics on uus ja innovatiivne haldus- ning makselahendus. Tarkvara on suureks abimeheks ettevõtetele, kes soovivad oma müügitegevuses teha sammu tuleviku suunas.

Cloudicsi rakendus sisaldab kolme põhifunktsionaalsust: kaupade ettetellimine, tankimine ning nutipoodlemine.

Kaupade ettetellimine

Cloudicsi ettetellimise funktsionaalsuse väljaarendamisel on arvestatud pandeemia ajal kujunenud nõudlusega ettetellimise ning müügiprotsesside automatiseerimise järele. Rakendus on mõeldud kaupmehele, kes soovib oma tooteid müüa e-keskkonnas.

Lõpptarbija jaoks on Cloudics nüüdisaegne mobiilirakendus, millega saab klient tellida kaubad ette kiirelt ja mugavalt oma nutiseadmes. Ettetellimine säästab kliendi aega, vähendab järjekordi poes. Automaatsed makselahendused annavad kaupmehele parema võimaluse oma tööprotsesside planeerimiseks.


Kuidas töötab? Klient komplekteerib telefonis ostukorvi ja tasub selle eest, tellimus täidetakse kohapeal ning kliendil jääb üle vaid kaubale järele minna.

Cloudicsi ettetellimisrakendus on liidestatud NOOMi majandustarkvaraga, mis tähendab seda, et tellimused ja ostud kajastuvad reaalajas nii raamatupidamises kui ka laoseisus.

Cloudics: tanklate teejuht tulevikku

Cloudicsi äpiga saate kütuse eest tasuda oma mobiilis. Enam ei pea te pöörduma tankla kassasse, vaid saate hoida kokku aega ning oma päeva jätkata. Sooduskaardid ning maksekaardid on kõik mugavalt ühes kohas. Tankimist saate alustada vaid mõne nupuvajutusega, ilma et peaksite autost väljuma.


Kuidas töötab? Kui mobiilirakendusse on lisatud maksekaart ja sooduskaardid, siis avage äpp, valige pump ning alustage tankimist!

Cloudics makselahendused - tankimine. Alusta tankimist ilma autost väljumata. 3 lihtsat sammu.

Mobiilirakendust saate kasutada kõikides tanklates, mis on märgistatud Cloudicsi logoga. Vaadake tanklaid, kus saab Cloudicsit kasutada, siit!

Cloudicsi kolmas, kuid mitte vähem tähtis funktsionaalsus on nutipoodlemine

Nutipoodlemine tähendab täielikult automatiseeritud ostuprotsessi teie või teie kliendi jaoks. Nutipoodlemine on järgmine samm iseteeninduskassast. Mobiilirakenduse kasutajad saavad läbida kogu ostuprotsessi ilma klienditeenindaja või iseteeninduslahenduse abita.

Kuidas töötab? Cloudicsi kasutajana saab klient ise poes skaneerida tooteid. Kui rakendusse on lisatud maksekaart ja sooduskaart, siis saab klient tasuda toodete eest otse mobiilirakenduses. Tulemuseks on parem ostukogemus, rahulolev klient ning automatiseeritud ostuprotsessid.

Lae Cloudics alla siit.

Kui soovite rohkem teada erinevate Cloudicsi lahenduste kohta, siis võtke meiega ühendust:
info@astrobaltics.eu
+372 628 0000

Astro Baltics 
Teejuht tulevikku!