fbpx

sidemenu_home

sidemenu_noom

sidemenu_noom_station

sidemenu_cloudics_station

sidemenu_cloudics_merchant

sidemenu_cloudics_2021_est

sidemenu_cloudics_2021_calltoaction_est

sidemenu_cloudics_2022_eng

sidemenu_cloudics_2022_calltoaction_eng

PitStop mobile platform

Cloudicsi platvorm laieneb koostöös Suresite’iga Suurbritannia turule

Astro Baltics on sõlminud lepingu Suurbritannia juhtiva tanklate maksetehnoloogia pakkuja Suresite’iga. Koostöö hõlmab Cloudicsi mobiilplatvormi kasutamist uuendusliku PitStop platvormi turule toomiseks, viies pilvepõhised makse- ja halduslahendused Suurbritanniasse.

Cloudicsi tehnoloogial tuginev platvorm – PitStop

PitStop mobiilimakseplatvorm kasutab juba end rahvusvaheliselt tõestanud Cloudics tehnoloogiat, mis on täna kasutusel Euroopas ja Põhja-Ameerikas, et tuua kaasaegne ning usaldusväärne mobiilikogemus Suurbritannia kütuse jaemüügipunktidesse.

Cloudicsi platvorm võimaldab klientidel tasuda kütuse eest, läbida mugavuspoes iseseisvalt ostuprotsessi, tellida toitu, alustada elektriautode laadimist ja palju muud. Antud moodulid on varsti saadaval ka Suresite’i uuel Pitstopi platvormil.

PitStop kasutab Suresite’i innovaatilist maksetehnoloogiat, et vältida pikaaegset eelbroneeritud rahaliste vahendite kinnipidamist. Mobiilirakenduse eesmärk on otsuprotsessides kasutamata jäänud rahalised vahendid õigeaegselt vabastada, tagades kiired tehingud ja mugava ostukogemuse klientidele.

PitSop-modules

Mitmed eelised nii jaemüüjale kui ka lõpptarbijale

Jaemüüjatele pakub PitStop mitmeid eeliseid, sealhulgas liidestusvõimalust juba olemasolevate lojaalsusprogrammidega ning kliendibaaside loomist läbi personaalsete pakkumiste ja lisamüügi. Klientide ostuharjumusi saab kergemini analüüsida, mis pakub jaemüüjatele ülevaadet turuolukorrast, sh trendidest ja madalseisudest.

Lõpptarbijad saavad rakendust kasutada ka väljaspool tavapäraseid lahtiolekuaegu, maksimeerides ettevõtte kasumit ja vähendades töötajate koormust. Võimalused ettevõtte käibe kasvatamiseks suurenevad, kuna tanklakettide kõik müügikohad on rakenduse abil klientidele kättesaadavad ööpäevaringselt.

Lisaks saab klient tänu asukohatuvastusele teada, kus lähim tankla asub ning tasuda kütuse eest autost väljumata.

Astro Balticsi ja Suresite’i koostöö

Koostöö sündis mõlema poole huvist ja vajadustest lähtuvalt – Astro Baltics otsis usaldusväärset partnerit Suurbritannias ning Suresite soovis oma makselahendustega jõuda lähemale rohkemate jaemüügiettevõteteni.

“Kuna soovisime laiendada oma maksevõimaluste pakkumist tuhandetele jaemüügikohtadele, teadsime, et peame pöörduma mobiilitehnoloogiate poole,” ütles Nick Horne, Suresite Groupi müügi- ja äridirektor.

“Astro Balticsi loodud Cloudicsi platvorm oli meie jaoks ideaalne kandidaat, pakkudes kaasaegset ja turvalist makselahendust, mis on juba valmis elektriautode ning muu jaoks. Laiendame oma pakkumist Connex turul ja usume, et PitStop saab olema meie klientide tanklates peamiseks ühiseks kvaliteedi tunnusjooneks.”

“Astro Balticsis olime aastate jooksul suhelnud mitmete Suurbritannia jaemüüjatega, kes olid meie Cloudicsi platvormist vaimustuses, kuid teadsime, et parima kliendikogemuse pakkumiseks vajame usaldusväärset partnerit” sõnas Gary Szendzielarz, Astro Balticsi rahvusvahelise äriarenduse direktor.

“Suresite’i nimi tõusis ikka ja jälle esile kui usaldusväärne partner Suurbritannia suurimatele kütuseturustajatele. Meie eksklusiivse Suurbritannia partnerluse kaudu suudame oma teenuste portfelli laiendada ja anda Suurbritannia jaemüüjatele võimalus pakkuda klientidele paremat tankimis- ja jaemüügikogemust.”

“Suurbritannias partneri leidmine oli üks asi, kuid leida keegi, kes sooviks täiustada kliendi maksekogemust, oli teine asi,” ütles Astro Balticsi tegevjuht Taimar Kallari. “Suresite’i kaudu saame olla kindlad, et meil oleks paigas õige maksevahendaja ja suhtumine, et tagada lõppkliendile ideaalne ostukogemus. Ootame põnevusega selle koostöö arengut ja edasisi etappe.”

Järgmised sammud Suurbritannia turul

Suresite tutvustab esmakordselt uut PitStop platvormi Milton Keynesis APEA Live messil, mis toimub 16. novembril. Messi külastajatel on võimalus kohapeal näha, kuidas rakendus toimib ja milline see välja hakkab nägema.

PitStopi rakendus on peagi saadaval ka Google Play Store’s ja App Store’is.

Lisaks PitStop makseplatvormile teeb Astro Baltics Suresite’iga koostööd ka selle nimel, et tutvustada Suurbritannia turul uut elektri makseautomaati (eOPT).

eOPT saab olema taskukohase hinnaga makseautomaat, mis on loodud selleks, et lahendada kaardimaksete probleemi elektriautode maailmas. See suudab juhtida kuni kümmet laadimispunkti ühest makseterminalist, vähendades laadimispunktide omanike kulusid.

Suresite

1994. aastal asutatud Suresite Group pakub kütuse- ja mugavuskaupade jaemüüjatele mitmesuguseid äri jaoks esmatähtsaid operatiivteenuseid. Suresite on turuliider makse- ja andmehalduslahenduste, varude haldamise, koolituste ning tervise- ja ohutusnõuetele vastavuse pakkumises.

Ettevõte aitab äritegevust tõhusamalt juhtida enam kui 3000 mugavuspoel üle Suurbritannia.

Suresite Groupi klientide ja partnerite hulka kuuluvad Barclays, Finaro, Worldpay, Timico, Feefo, American Express, Sponge, Greenergy, Cost Cutter, Jet jt.

Astro Baltics & Cloudics

Astro Baltics on teenindanud kütuse ja mugavuskaupade turgu üle 25 aasta, pakkudes jaemüüjatele uuenduslikke IT-lahendusi.

2018. aastal tõime turule pilvepõhise Cloudicsi, mis hõlmab endas mobiilimaksete platvormi ja maailma esimest täielikult toimivat pilvepõhist tankla juhtseadet, mis suudab infot vahetada ka vanema generatsiooni seadmetega.

Nüüdseks on Cloudics lisaks Eestile laienenud mitmesse riiki üle maailma, sealhulgas Kanadasse, Austriasse ja Gruusiasse.

Cloudics kasvab pidevalt, avades juba täna iseteeninduslike kaupluste uksi, muutes vanad seadmed IoT-seadmeteks ning hallates elektrisõidukite laadimispunkte, võimaldamaks klientidel sooritada üha rohkem toiminguid nende enda nutiseadmes, mistahes jaemüügikeskkonnas.

Lisateabe saamiseks külastage: www.cloudics.com või www.suresite.co.uk

Võtke meiega ühendust:
+372 628 0000
info@astrobaltics.eu

Astro Baltics
Tarkvara teejuht tulevikku
www.astrobaltics.eu