fbpx

sidemenu_home

sidemenu_noom

sidemenu_noom_station

sidemenu_cloudics_station

sidemenu_cloudics_merchant

sidemenu_cloudics_2021_est

sidemenu_cloudics_2021_calltoaction_est

sidemenu_cloudics_2022_eng

sidemenu_cloudics_2022_calltoaction_eng

Cloudicsi tankimisvõrgustik laienes: Jetoil

Meil on suur rõõm teatada, et Cloudicsi tankimisvõrgustikuga on liitunud kodumaine kütusemüüja Jetoil AS. Alates 2021. aasta lõpust on võimalik uue ja innovatiivse Cloudicsi mobiilirakendusega tankida kõigis 28 Jetoili tanklas ja diislipunktis üle Eesti!

Cloudics mobiilirakendus

Cloudics on uus ja moodne mobiilne makselahendus, mis katab terve Eesti. Cloudicsi äpiga saate kütuse eest tasuda oma mobiilis. Enam ei pea te pöörduma tankla kassasse, vaid saate hoida kokku aega ning oma päeva jätkata.

Tegemist on turvalise, kiire ja innovaatilise maksesüsteemiga, kus sooduskaardid ning maksekaardid on kõik mugavalt ühes kohas. Cloudicsiga saate tankimist alustada vaid mõne nupuvajutusega ja autost väljumata. Lisaks ei ole tankimisel vaja auto juurest lahkuda. Pärast tankimise lõppu näete kviitungit oma nutitelefonis ning saate seda alla laadida või edastada ka e-mailiga.

Meil on hea meel teatada, et koostöös kodumaise kütusemüüja Jetoil AS-iga on Cloudicsi tankimisvõrgustik laienenud 70 tanklani ning alates 2021. aasta detsembrist saavad kõik Jetoili kliendid ja meie mobiilirakenduse kasutajad tankida Cloudicsiga 28 Jetoil kütusepunktis üle Eesti.

Jetoil

Jetoil AS kuulub TOP 5 suurimate vedelkütuse müüjate hulka Eestis ning on kütusevaldkonnas tegutsenud juba alates aastast 1999. Nende tooted on suunatud nii era- kui ka äriklientidele. Eraklientidele pakub Jetoil püsivalt soodsaid hindu ning äriklientidele on nad tuntud oma tarnekiiruse ja -kindluse ning kütuse kvaliteedi poolest.

Jetoil omab kokku 14 tanklat ning lisaks saab nende kütusekaardiga tankida 36 partnerjaamas üle Eesti. Lisaks on neil 15 diislipunkti, kus pakutakse soodsat kütusehinda ning kiiret kütuseväljastust nii era- kui ka ärikliendile.

Cloudicsiga on võimalik tankida 70 kütusepunktis üle Eesti (sh. 28 Jetoili jaama)

Kuidas Cloudics töötab?

 1. Tuvasta asukoht. Ava Cloudics äpp. Kasuta positsioneerimist või skaneeri QR-kood asukoha tuvastamiseks.
 2. Vali makseviis. Mobiilirakendusse on võimalik lisada mitu erinevat makse- ja sooduskaarti.
 3. Vali pump. Pumba numbri valimine on vajalik juhul, kui tankimise alustamiseks ei skaneerita QR-koodi. QR-koodi skaneerimisel tuvastatakse pumba number automaatselt.
 4. Alusta tankimist. Tankimise alustamiseks on aega 3 minutit.
 5. Vaata kviitungit. Kõik tšekid ühes kohas. Vaata, lae alla või edasta e-mailiga.

Kuidas töötab Cloudicsi mobiilirakendus?

Cloudics äpi kasutamise eelised:

 • Sobib nii era- kui ka ärikliendile
 • Maksekaardina saab kasutada nii pangakaarte kui ettevõttepõhiseid maksekaarte
 • Kõik sooduskaardid ühes kohas
 • Lihtne ja arusaadav ülevaade kütusetšekkidest ja arvetest
 • Mugav kontaktivaba tasumine
 • Äpiga saab tankida 24/7
 • Mobiilirakendus on saadaval nii iOSil kui Androidil

Rohelisem tankimine lihtsate sammudega

Cloudicsi kaardivabade maksete ja paberivabade tšekkide kasutamisega aitame oma planeeti ning vähendame tanklate ökoloogilist jalajälge. Mobiilirakendusega tankides eemaldame plastkaardid ja pabertšekid ostuprotsessist ning selle tulemusena on tankimine kiirem, puhtam ja keskkonnasõbralikum kui eales varem.

Kliendikeskne Cloudicsi makselahendus tähendab lihtsat ja intuitiivset kasutajakogemust, turvaliselt kaitstud kaardiandmeid ning väärtuslikku kokkuhoitud aega.

Lae alla Cloudicsi äpp


Küsimuste korral võtke meiega ühendust:
info@cloudics.eu
+372 628 0000

Cloudics
Tanklate teejuht tulevikku!