fbpx

sidemenu_home

sidemenu_noom

sidemenu_noom_station

sidemenu_cloudics_station

sidemenu_cloudics_merchant

sidemenu_cloudics_2021_est

sidemenu_cloudics_2021_calltoaction_est

sidemenu_cloudics_2022_eng

sidemenu_cloudics_2022_calltoaction_eng

Cloudicsi platvorm on nüüd esindatud ka Kanadas!

Cloudicsi platvorm on nüüd ametlikult esindatud ka Kanadas!

Koostöös kohaliku Kanada ettevõttega Mobilité Plus loodi 2021. aastal kaubamärk nimega Rezzo, et pakkuda Cloudicsi pilvepõhist platvormi kohalikule turule. Nüüd, aasta hiljem on meil hea meel teatada, et Kanada ettevõtte RL Énergies on esimene, kes on Cloudicsi platvormi Quebecis asuvates jaamades kasutusele võtnud.

Põhja-Euroopast Kanadasse

Cloudicsi platvormi laienemine Kanadasse on oluline verstapost. Vaid ühe aastaga oleme suutnud laieneda Eestist 6500 km kaugusel asuvasse maailma 9. suurusega majanduspiirkonda.

Oluline on siinkohal märkida, et see on olnud saavutatav tänu Cloudicsi pilvepõhise platvormi piirideta võimalustele, tänu millele saame seadistada Cloudicsit igas maailma nurgas ilma kohapeal viibimata.

Tänapäeva tanklasektor seisab silmitsi paljude väljakutsetega, mida saab lahendada pilvepõhise haldusplatvormi kaudu:

Liigne riistvara – Kiires tempos ja pidevalt muutuvas tanklasektoris on vaja kasutada kaasaegseid tehnoloogiaid ning hoida neid uuendatuna. Cloudicsi pilvepõhise platvormi kasutusele võtmine on kiire ja mugav. Värskendused ja hooldus tehakse eemalt ja reaalajas pilveserveris, mis on ressursisäästlik.

Teenuse kättesaadavus – kvalifitseeritud tööjõu puudumine võib muuta jaama töös hoidmise keeruliseks. Cloudicsiga on võimalik tankla avatuna hoida 24/7. Lisaks tähendab pilvepõhine haldussüsteem automatiseeritud ostuprotsessi, vähenenud järjekordi ning paranenud kasutajakogemust.

Makseautomaadid (OPT) – riistvara soetamine ja selle hooldamine on kulukas. Cloudicsi pilvepõhise platvormiga asendame makseautomaadid keskkonnasäästlikke mobiilsete maksetega.

Klientide nõudlusele vastamine – inimesed ootavad erinevaid võimalusi tankla külastamisel. Cloudics pakub kõikehõlmavat platvormi, millega saate klientidele pakkuda kütusetankimist, autopesu alustamist, elektriauto laadimist või mugavaid ostlemisvõimalusi.

Uus generatsioon ootab innovatsiooni  – Cloudics pakub võimalust innovatsiooni abil intrigeerida ja kaasata uusi potentsiaalseid kliente. Ilmselge samm on oma kliendibaasi arendamine ja mõistmine ning lojaalsuse kasvatamine mobiilimakserakenduse kaudu.

Tänapäeva tanklasektor seisab silmitsi paljude väljakutsetega, mida saab lahendada pilvepõhise haldusplatvormi kaudu.

Millist kasu loodab RL Énergies pilvepõhise platvormi juurutamisest lõigata?

RL Énergies on Kanada ettevõte, mis tegutseb naftatoodete turustamise valdkonnas juba alates 1970. aastast.

See on üks Quebeci piirkonna kuuest suurimast sõltumatust naftatoodete turustajast. Lisaks on neil mitmeid tanklaid kogu Quebecis.

Viimase kaheksa aasta jooksul märkas RL Énergies nõudluse kasvu makseautomaatide järele oma tanklates. Tänu kõrgele hinnale ja hoolduskuludele suunas see neid otsima järgmise põlvkonna pilvepõhiseid iseteeninduslahendusi.

  • – Madalate riistvara- ja haldustasude säilitamine on RL Energiesi strateegia põhiliseks nurgakiviks.

  • – Teine oluline motivatsioon Cloudicsi platvormi kasutuselevõtuks oli parandada haldustegevuse efektiivsust ja pakkuda klientidele mugavaid mobiilimakseid.

  • – Suurepärase kliendikogemuse pakkumine on RL Energies’i jaoks väga olulisel kohal. Rezzo aitab neil luua paremat sidet oma klientidega ja mõista nende vajadusi.

  • – RL Énergies usub, et Rezzo mõjutab positiivselt ka nende ettevõtte üldist kasvu, võimaldades neil tänu piirideta pilvepõhistele võimalustele nende tanklavõrgustikku kiiremini laiendada.

Otsides vastuseid oma küsimustele, jõudsid kanadalsed Astro Balticsini ning paljud Cloudicsi funktsioonid vastasid nende seatud nõuetele.

Edukas koostöö sai alguse ja sündis Rezzo powered by Cloudics.

RL Énergies: “Otsisime järgmise põlvkonna platvormi.”

RL Énergies esindaja Keven Fortin-Simard märkis, et: ”oluline on omada platvormi, mis suudab kiirete turumuutustega sammu pidada ja uute tehnoloogiatega kohaneda.”

Ta jätkas: ”meie eesmärk on mõelda kaks sammu ette, et pakkuda täna lahendusi, mis saavad oluliseks homme.”

Cloudics Kanadas – Rezzo

Cloudics Kanadas – Rezzo

Kanadas on Cloudicsi platvorm saadaval Rezzo nime all. 

Seda esindab meie kohalik partner Mobilité Plus.

Hetkel on Rezzot võimalik kasutada ööpäevaringselt kahes RL Énergiese jaamas.

Selle aastanumbri sees on veel plaanis avada vähemalt 8 jaama.

“Rezzo integreerimine meie jaamade võrgustikku aitab kaasa meie arengule tervikuna.”

RL Énergies esindaja Keven mainis lõpetuseks, et: „meie töö kindlasti ei peatu 10 jaama juures, RL Énergies vaatab julgelt tulevikku ning oma tanklavõrgustiku laiendamise suunal.”

”Kanadasse planeerime rajada lähiaastatel kuni 100 uut tanklat ja meie esmärk on pakkuda Rezzo abiga uusi ja innovaatilisi võimalusi, investeerida olemasolevatesse teenustesse ning viia iseteenindusjaamade kvaliteet uuele tasemele.”

Astro Baltics tänab Mobilité Plusi ja RL Énergiest koostöö eest!

Kõigi Cloudicsi puudutavate küsimuste korral võtke meiega ühendust:
sales@cloudics.eu
+372 628 0000

Cloudics
Tanklate teejuht tulevikku!
astrobaltics.eu/cloudics

Jälgi Cloudicsit ka LinkedInis.