fbpx

sidemenu_home

sidemenu_noom

sidemenu_noom_station

sidemenu_cloudics_station

sidemenu_cloudics_merchant

sidemenu_cloudics_2021_est

sidemenu_cloudics_2021_calltoaction_est

sidemenu_cloudics_2022_eng

sidemenu_cloudics_2022_calltoaction_eng

Ettevõtete digipöörde toetus kuni 300 000€. Photo: toolbox.estonia.ee
Foto: toolbox.estonia.ee

Ettevõtete digipöörde toetus kuni 300 000€

Ettevõtted saavad taotleda Ettevõtluse Arendamise Sihtasutusest (EAS) ettevõtete digipöörde toetust, mille eesmärk on toetada automatiseerimist ning digitaalsete tehnoloogiate ja robotite kasutuselevõttu. Toetuse suurus on kuni 300 000 eurot ja omafinantseering kuni 50%.

Kelle jaoks on toetus digipöörde toetus mõeldud?

Digipöörde toetus on mõeldud Eesti äriregistris registreeritud eraõiguslikule juriidilisele isikule, mille taotluse esitamisele eelneva kahe majandusaasta keskmine müügitulu vastavalt äriregistrile esitatud majandusaasta aruannetele peab taotleja põhitegevusalal olema Eestis vähemalt 200 000 eurot.

Kõikide tingimustega saab täpsemalt tutvuda EASi kodulehel.


Mille jaoks toetust saab?

Toetatavad tegevused on:

  1. Automatiseerimiseks vajalike tarkvarasüsteemide või masinõppe või -​nägemissüsteemidega integreeritava materiaalse vara omandamiseks.
  1. Immateriaalse vara ja digitaalsete tehnoloogiate arendamiseks ja juurutamiseks / lepingulise teadustegevuse, välistest allikatest turutingimustel ostetud või litsentseeritud teadmise ja patendi kulu.
  1. Digitaalsete tehnoloogiate ja robotite arendamiseks ja juurutamiseks ning automatiseerimiseks vajaliku koolituse korraldamiseks oma töötajatele.
  1. Digitaalsete tehnoloogiate ja robotite ostmiseks, arendamiseks ja juurutamiseks ning automatiseerimiseks vajalikuks nõustamisteenuseks.
  1. Digitaalsete tehnoloogiate ja robotite arendamisega ja juurutamisega ning automatiseerimisega seotud töötajate ja võlaõiguslepingu alusel tegutsevate isikute tasustamiseks.

Astro Baltics ja digitaliseerimine

Astro Baltics omab laiapõhjalisi kogemusi erinevates digitaliseerimisega seotud projektides. Meie põhitegevused on: äriprotsesside analüüs ja kaardistamine ning sobiva juhtimismudeli väljatöötamine. Lisaks tarkvaralahenduste juurutus vastavalt protsessidele ning dokumenteerimine. Pakume ka äriprotsesside auditit, kaardistust, valmistoodangu täpse omahinna leidmist ja palju muud. Digitaliseerimise teekaardist on rohkem võimalik lugeda siit.

Kasutajad, kes kasutavad meie majandustarkvara, saavad reaalajas ülevaate töös olevatest tellimustest, tähtaegadest, materjalidest, kuludest ja ressurssidest, mille alusel analüüsida ettevõtte efektiivsust kasumlikkuse suurendamiseks.

Küsimuste korral võtke meiega ühendust:

+372 628 0000
info@astrobaltics.eu

Astro Baltics
Tarkvara teejuht tulevikku
www.astrobaltics.eu