fbpx

sidemenu_home

sidemenu_noom

sidemenu_noom_station

sidemenu_cloudics_station

sidemenu_cloudics_merchant

sidemenu_cloudics_2021_est

sidemenu_cloudics_2021_calltoaction_est

sidemenu_cloudics_2022_eng

sidemenu_cloudics_2022_calltoaction_eng

Cloudicsi mobiilne makselahendus on mitmel moel kasulik ka ettevõttele

Cloudicsi mobiilse makselahenduse kasulikkus ettevõttele

Cloudics on haldus- ja makselahendus tanklatele ning partnerlahendus kaupmeestele, mis aitab ettevõtetel jõuda klientidele lähemale. Tarkvara on loodud mugavamaks, kiiremaks ja keskkonnasõbralikumaks klientide, maksete ning ettevõtte äriprotsesside haldamiseks. Lõpptarbijate jaoks on loodud mobiilirakendus, mille funktsioonide hulka kuuluvad tankimise alustamine mobiilist, toodete skanneerimine poes ehk nutipoodlemine ning kaupade ettetellimine.

Cloudicsi mobiilne makselahendus on nutikas viis, kuidas jõuda ettevõtte tehnoloogiateadlike klientideni ning pakkuda neile lisavõimalusi ja -mugavusi.

Järgnevalt on välja toodud 4 olulist punkti, kuidas teie ettevõte saab mobiilsest makselahendusest kasu lõigata.

🔹 Suurem tehingu sooritamise tõenäosus ja rohkem kliente

Mõnikord võib juhtuda, et klient unustab oma panga- või kliendikaardi koju, kuid nutitelefon on siiski kaasas. Cloudicsi mobiilirakendus hoiab kõiki vajalikke kaarte ühes kohas ning seega ei pea klient loobuma ostust ega sooritama tehingut ilma kliendikaardi soodustusteta. Cloudicsi mobiilne makselahendus aitab ära hoida kliendi negatiivse ostuemotsiooni, mis ilma mobiilse makselahenduseta oleks tekkinud. Lisaks on mobiiliga tasumine mitu korda kiirem, mis tähendab, et samas ajaaknas on võimalik teenindada rohkem kliente ja seeläbi tõsta käivet.

🔹 Lojaalsemad kliendid

Mobiilne makselahendus pakub innovaatilist lisandväärtust ning tõstab klientide lojaalsust teie brändile. Mugav ja kaasahaarav mobiilirakendus nutitelefonis on mõjusaks teguriks, mis paneb klienti sooritama kordusostusid. Samuti on ettevõttel Cloudicsi abiga võimalik seada kasutajatele personaalseid soodustusi ning saata teavitusi käimasolevatest kampaaniates, tugevdades seeläbi kliendi lojaalsust.

🔹 Sääst riistvara- ja tööjõukuludelt

Cloudics on järgmine samm iseteeninduskassadest. Mida rohkem lõpptarbijaid hakkab kasutama Cloudicsi mobiilset makselahendust, seda vähem on tarvis kassaautomaate ning teisi makselahendusi teie müügikohas. See omakorda tähendab vähem riistvara paigaldus-, integratsiooni- ja hoolduskulusid. Lisaks võimaldab Cloudicsi maksta klientidel ilma kassasse pöördumata. Selle tulemusena vähenevad kassajärjekorrad, töötajad saavad keskenduda poe korrashoiule ja klientide paremale teenindamisele ning korraga saab vahetuses olla tööl vähem inimesi.

🔹 Jätkusuutlikkus ja parem kuvand

Kasutades Cloudicsi mobiilset makselahendust ei ole vaja plastikkaarte ega väljastada kliendile paberil tšekke. Selle asemel talletatakse kõik tšekid digitaalselt mobiilirakendusse ja see vähendab vajadust paberi kasutamise järele. Ettevõte saab omakorda kasutusele võtta keskkonnasõbralikumad äritavad ja seeläbi parandada jätkusuutlike põhimõtetega oma kuvandit. Eelmainitud käitumisega näitab ettevõte, et hoolib keskkonnast, oma klientidest ning ka pikaajalisest jätkusuutlikust toimimisest, tõstes seega klientides usaldust.


Vaata kaardilt asukohti, kus Cloudicsit juba kasutada saab:

Cloudicsi kõigi võimalustega saab lähemalt tutvuda siin.

Võtke meiega ühendust:
info@astrobaltics.eu
+372 628 0000

Astro Baltics
Teejuht tulevikku!
www.astrobaltics.eu